Судово-психологічна експертиза в кримінальному провадженні

грн 13 728.80
Поділитись

 1. Експертиза встановлення психологічних ознак негативного впливу на людину відео-аудіо матеріалів за матеріалами, які пропагують культ насильства і жорстокості.
 2. Експертиза встановлення уразливого стану потерпілої, яка постраждала від незаконної трудової експлуатації (ч.1, прим. 2 ст. 149 КК України).
 3. Експертиза встановлення орієнтовного дитячого психологічного віку у справах про поширення дитячої порнографії.
 4. Експертиза встановлення рівня і особливостей психічного розвитку неповнолітнього у справах, пов'язаних з невиконанням батьками, опікунами обов'язків по догляду за дітьми (ст. 166 КК України).
 5. Експертиза соціально-психологічних особливостей членів злочинної групи і їх вплив на ролі при вчиненні злочину (розподілу функцій, стійкість ієрархічного об'єднання учасників і т.і.).
 6. Експертиза індивідуально-психологічних особливостей підозрюваного (обвинуваченого) і їх впливу на його протиправну поведінку для можливості пом'якшувальної оцінки наслідків дій при їх наявності.
 7. Експертиза застосування психологічного впливу при проведенні представниками певних організацій (релігійних, сектантських і т.і.) семінарів та інших масових заходів для встановлення об'єктивних причин скоєних дій членами релігійних організацій.
 8. Судово-психологічна експертиза встановлення особи передбачуваного злочинця в конкретному злочині.
 9. Експертиза встановлення наявності фізіологічного афекту чи інших емоційних станів в момент скоєння протиправних дій.
 10. Експертиза встановлення психологічних особливостей особистості неповнолітнього підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, свідка з метою встановлення тяжкості вчиненого щодо них злочину або втягування у злочинну діяльність.
 11. Експертиза встановлення психологічних особливостей особистості потерпілого у справах проти статевої недоторканності і фактам сексуального насильства.
 12. Посмертна психологічна експертиза психічного стану потерпілого за фактом самогубства під час заподіяння ним собі смерті.
 13. Експертиза встановлення факту психологічного впливу на допитувану особу по відеоматеріалам слідчих дій.
 14. Експертиза із застосуванням поліграфа для встановлення інформованості учасника процесу про подію або її деталі і психологічної установки на приховування або спотворення інформації, що має значення для справи.
 15. Експертиза у справах про події, що пов'язані з управлінням технікою (встановлення психофізіологічних здібностей, якостей людини, що забезпечують виконання функцій управління технікою, запобігання настанню аварії або ДТП).
 16. Експертиза визначення психологічних ознак психологічного насильства у справах про домашнє насильство (стаття 126-1 КК України).